a

کانال تلگرام

8:00 - 22:00

ساعات کاری : تمام روزهای هفته

09126395597

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست

Warning: A non-numeric value encountered in /home/zayeater/public_html/wp-content/themes/libero/framework/modules/title/title-functions.php on line 462
 

ضایعات آهن

ضایعات آهن

چرا اصفهان مرکز خرید و فروش انواع ضایعات آهن در ایران می باشد؟

زمانی که صحبت از ضایعات آهن یا فولاد و بازیافت آنها می شود چه نوع و مواردی از آهن آلات را باید در نظر گرفت؟
بهتر است بدانید که ضایعات شامل هر نوع مواد قابل بازیافتی می شود که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند مانند ضایعات قطعات خودرو، ضایعات ساختمانی و ضایعات آهن. شاید عده ای معنی و مفهوم ضایعات را با زباله اشتباه بگیرند، اما ضایعات دارای ارزش پولی می باشد و دوباره به چرخه تولید بازگرداننده می شود در حالی که زباله یا دفن می شوند یا سوزانده. زباله ها نه تنها سودآوری ندارند بلکه اثرات مخرب زیست محیطی و هزینه های جهت از بین بردن نیز برای دولت ها به ارمغان می آورند.

انواع ضایعات آهن

در زمینه تولید انواع مقاطع آهنی و فولادی، از زمان آغاز تولید تا بعد از مصرف آهن آلات، انواع ضایعات به وجود می آیند که معمولاً همگی آنها دوباره به چرخه تولید بازگردانده می شوند. به طور کلی انواع قراضه و ضایعات آهن را می توان به موارد زیر دسته بندی کرد:

ضایعات آهن صنعتی – ضایعات آهن سنگین بار – ضایعات آهن سبک بار – ضایعات آهن متوسط بار – ضایعات آهن بسته – ضایعات آهن مخلوط – ضایعات آهن کهنه

تمامی این ضایعات دارای تعاریف تخصصی و شامل گروهی از آهن آلات مصرفی، ذوبی می شوند. به عنوان مثال ضایعات آهن مخلوط به ضایعاتی اطلاق می شود که چند نمونه از قراضه ها با هم به بخش ضایعات فرستاده شده و تفکیک نشده اند.
نکته در مورد انواع آهن آلات اینکه در هنگام فروش آنها را درجه بندی می کنند و بر اساس درصد سالم بودن و خوردگی، قیمت گذاری می شوند.

قیمت آهن قراضه در اصفهان

به علت وجود کارخانه های ذوب و تولید انواع آهن آلات در اصفهان، درصد بیشتر قراضه ها و ضایعات به این شهر فرستاده می شوند و در بازار مورد معامله قرار می گیرند. قیمت ضایعات آهن در این شهر به صورت روزانه اعلام می شود و اغلب توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان با قیمت های مختلف خریداری می شوند.
فروش ضایعات آهن کار بسیار پر چالشی می باشد و جهت موفقیت در این کار باید از شرکت ها مشاور یا نمایندگی های فروش که در شهر اصفهان مستقر هستند کمک بگیرید زیرا آنها به صورت روزانه خرید و فروش انجام می دهند و از قیمت انواع ضایعات و قراضه ها اطلاع دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید